logo - DME

Jazyková škola v Žiline Sarja je
licencovaná partnerská škola DME

Ul. Antona Bernoláka 51
Dom odborov
010 01 Žilina
0907 308 998
sarja@sarja.sk

Referencie

Tento kurz ruského jazyka splnil naše očakávania, ako začiatočníci sme potrebovali získať znalosť základov gramatiky a základnú slovnú zásobu. S lektorkou, ktorá bola veľmi ochotná a ústretová, sme si okrem cvičení vždy vopred dohodli okruh ďalších konverzačných tém na rozšírenie slovnej zásoby: spoločenská konverzácia, rodinné vzťahy, počasie, kultúrne udalosti atď. Ruština je krásny a nám Slovákom vcelku blízky jazyk, ktorého znalosť opäť získava na dôležitosti, preto vrelo odporúčame.
Kolektív začiatočníkov, ktorí už pokročilí.

Na jazykovú školu Sarja som začala chodiť kvôli zlepšeniu verbálnej komunikácie v angličtine (najmä prekonaniu strachu z hovorenia), keďže na gymnáziu sme (ako väčšina národa predpokladám) rozprávali anglicky len veľmi zriedka. Dôvodom na zlepšenie boli projekty v zahraničí, ktoré škola poskytovala. Iniciatíva prišla, nasledovali prvé krôčky v jazykovke a po odcestovaní do Švédska, Spojeného Kráľovstva a následke Fínska, hrdá na podaný výkon, začala som opäť chodievať na kurzy prinajmenšom z titulu zachovania skúseností. Jazyk je treba neustále ohýbať, aby nezatrpkol a táto jazyková škola mi v tom (kým som na Slovensku) veľmi pomáha.
Zuzka, 18, gymnazistka

Kurz TOEFL v jazykovke SARJA bol naozaj skvelý výber. Myslím si, že ma výborne pripravil na skúšku a v takej atmosfére, ako prebiehali hodiny, sa učilo jedna radosť.
Danka, študentka VŠ

Dobrá investícia. Dvakrát do týždňa po dve hodiny (cca 3,70 EUR za hodinu) intenzívneho sústredenia a neustáleho odpovedania má síce vyčerpáva, ale moja angličtina sa rapídne zlepšuje. Tak si predstavujem súkromný kurz.
Ivan, manažér

Po rokoch štúdia v rôznych kurzoch som sa konečne na dovolenke odvážila otvoriť ústa. Dva týždne som komunikovala po anglicky a som na to patrične pyšná!
Katarína, ekonómka

Metóda vyučovania mi veľmi vyhovuje. Výrazne na sebe pociťujem, že omnoho viac rozumiem a hlavne, nebojím sa rozprávať. Predtým som si musela každú vetu dopredu pripraviť, teraz reagujem spontánne. Do jazykovej školy SARJA chodia aj moje dcéry a minulý rok na dovolenke v zahraničí si všetko vybavili samé!
Dagmar, lekárka

Kurz angličtiny máme v malej skupine, nemáme sa kde zašiť, nedá sa ulievať. Hodiny nám ubehnú veľmi rýchlo, bez stresu, všetko nám nalejú do hlavy (smiech).
Erika, účtovníčka

Na hodinách veľa opakujeme. Musíme odpovedať celými vetami, čím si fixujeme nielen jednotlivé slová, ale aj frázy. Nikdy nevieme, kedy nás lektorka vyvolá, čo nás núti byť neustále v strehu. Vôbec nemáme strach, či urobíme chybu, alebo povieme niečo nesprávne, pretože si vždy celú vetu v správnom znení zopakujeme.
Katarína, zdravotná sestra

logo - DME

Jazyková škola v Žiline Sarja je
licencovaná partnerská škola DME

NOVÉ KURZY

Nové kurzy angličtiny sa otvárajú každý mesiac. Do prebiehajúcich kurzov môzete nastúpiť kedykoľvek, pričom platíte len zostávajúci počet hodín.

BEZPLATNÁ HODINA

Ponúkame bezplatné ukážkové hodiny počas celého roka. Objednať sa môžete telefonicky alebo emailom.

ZĽAVY

Zľava 10% pre Vás za každého študenta, ktorého privediete so sebou a zapíše sa na kurz angličtiny.*
* Plati pre DME dospelí

E-LEARNING

Vyskúšajte si E-learning kurz